elementor-landing – Duplicate – [#2890]

kurs pływania niemowląt online!

Pływanie Szkrabów

Zostań instruktorem dla swojego dziecka!

Program Rozwoju Świadomości to praktyczny program Rozwoju Duchowego oparty o 20 lat doświadczenia autora na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Zawiera wyłącznie sprawdzone i potwierdzone naukowo metodyki oraz narzędzia pracy mentalnej, a także duchowej.

Dołącz i stań się prawdziwym Mistrzem Swojego Życia.

Dla kogo jest kurs? Dla kogo jest kurs?

Dla rodziców  lub opiekunów,  niemowląt i małych dzieci, szukających aktywności i rozwoju dla Siebie i swojego dziecka. 

Dla rodziców uczestniczących w naszych kursach stacjonarnych, którzy boją się, że z powodu nieobecności przegapią ważne elementy techniczne.

Dla rodziców, dla których kurs stacjonarny z instruktorem jest zbyt drogi.

Dla rodziców i opiekunów, którzy szukają pomysłu jak spędzić czas z dzieckiem w wodzie podczas zaplanowanego urlopu.

Dla rodziców, którzy nie zawsze mają czas lub ochotę być na zajęciach o sztywnych godzinach. Nasz kurs możesz zobaczyć o każdej porze nawet już podczas pobytu na basenie.

Dla rodziców, którzy mają przydomowe baseny i chcą bezpiecznie i fachowo rozpocząć oswajanie dziecka z wodą i nauczyć pływać.

Korzyści dla rodzica?

Oszczędzasz czas

Nie musisz godzinami przeszukiwać wątpliwych jakościowo i merytorycznie filmików w internecie. Wszystko masz pod ręką w telefonie lub laptopie. 

Jeśli masz basen w domu, lub latem w ogródku, to oszczędzasz mnóstwo czasu na dojazdach, i całej logistyce. 

Potrzebujesz zaledwie 5-10 minut aby wykonać lekcję.

Idealnie jeśli jesteś zapracowanym rodzicem. Każdą wolną chwilę możesz spędzić poświęcając dziecku czasu, który będzie procentował w przyszłości.

Oszczędzasz pieniądze 

Możesz wielokrotnie wracać i odtwarzać, wielokrotnie ćwiczyć te same lekcje za które musiał byś dodatkowo płacić wynajmując instruktora.

Zestaw jest dużo tańszy niż kurs na basenie.

Jest przygotowany w taki sposób, że możesz utworzyć z niego nawet 20 różnych lekcji 30 minutowych . Za cenę zaledwie 5 lekcji. Wystarczy, że wybierzesz kilka ćwiczeń lub zabaw i połączysz je w jedną lekcję.

Spokój pewność, że prawidłowo wykonujesz ćwiczenia.

 

Otrzymujesz wyselekcjonowaną wiedzę opartą o 20 lat doświadczenia w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi. Materiały są przygotowane przez fizjoterapeutę. 

Lepiej opanujesz (dokładniej odtworzysz) elementy techniczne pływania (ćwiczeń i zabaw).

Nie musisz się obawiać czy sobie poradzisz.

Wszystkie lekcje to krótkie filmiki. 

Możesz w dowolnym momencie wykonać stopklatkę lub spowolnić oglądanie lekcji aby lepiej wychwycić elelementy techniczne. (Co jest nie możliwe na basenie) Dodatkowo ujęcia podwodne dokładnie pokazują to czego nie widać podczas zajęć z instruktorem.

Każdy film na końcu ma podsumowanie najważniejszych informacji.

Wiesz jak postępować wychowawczo z dzieckiem aby chętniej się uczyło.

Autor kursu jest jednocześn nauczycielem wychowania fizycznego. (Lekcje uczą również w jaki sposób postępować i zachowywać się w obecności dziecka aby dziecko chętniej współpracowało i więcej się nauczyło); (odpowiednie przygotowanie pedagogiczne).

Nie przepadnie żadna lekcja, żadne zajęcia (nie tracisz pieniędzy ani tym bardziej wiedzy).

Niezależnie czy jesteś na urlopie, wyjeździe weekendowym czy też dziecko niespodziewanie Ci się rozchorowało. Kurs masz zawsze pod ręką i w dowolnym momencie możesz do niego wrócić.

Wolność, swoboda, elastyczność.  (Możesz bezpiecznie i profesjonalnie odbyć lekcję będąc podczas urlopu).

Niezależnie gdzie jesteś możesz zobaczyć lekcję, odtworzyć ćwiczenie. Rano czy wieczorem, w ogrodzie lub na urlopie w Egipcie, gdziekolwiek jesteś gdzie jest woda, Ty i dziecko możesz bezpiecznie i profesjonalnie bawić się, oswajać z wodą i uczyć swoje dziecko pływania. Tą opcję cenią sobie również rodzice , którzy z powodu częstych obowiązków służbowych nie mogą regularnie uczestniczyć w kursach na basenie. 

Komfort oglądania

Filmy są nakręcone profesjonalnym sprzętem wysokiej jakości. Kluczowe lekcje zawierają ujęcia podwodne czego na zwykłych filmach i podczas kursów na basenie nie widać. 

 

Co taka forma zajęć daje Twojemu dziecku

Co zawiera kurs?

"Bądź instruktorem 
dla Swojego Szkraba"

Zobacz poniżej z czego składa się kurs: 

_1

Wprowadzenie, zasady BHP cz. 1

W tym odcinku poznasz kluczową zasadę BHP, aby pobyt na basenie był bezpieczny nawet zimą! Koniecznie weź ją głęboko do serca, aby zapewnić dziecku zdrowy rozwój, a sobie oszczędzisz kłopotów ze zdrowiem dziecka.

2

BHP na basenie cz. 2

Z tego odcinka dowiesz się, na co szczególnie zwrócić uwagę, aby pobyt na basenie był przyjemną i bezpieczną zabawą. Nauczysz się podstawowych chwytów ratowniczych oraz, dowiesz się jak postąpić w przypadku zachłyśnięcia się dziecka wodą.

3

Podstawowe trzymanie dziecka w wodzie

Z tego odcinka dowiesz się czym jest uproszczony chwyt oraz jak w bezpieczny sposób trzymać dziecko do 5 miesiąca w wodzie, aby czuło się komfortowo.

4

Podstawowe chwyty dziecka w wodzie

W odcinku 4 dowiesz się, w jaki sposób utrzymywać dziecko, aby mogło jak najwięcej korzystać z pobytu w wodzie.

5

Chwyt pływacki

Z tego filmiku dowiesz się jak poprawnie wykonywać kolejny chwyt pływacki, kiedy dziecko jest już gotowe na spotkanie z rówieśnikami i zabawą na basenie.

6

Wydechy do wody

W odcinku 6 poprzez zabawę pokazujemy, jak ważny jest oddech podczas zabawy i nauki w wodzie.

7

Polewanie buzi dziecka wodą

Rodzicu następujący odcinek pokazuje nam jak przygotować siebie i dziecko do polewania wodą twarzy dziecka, aby w przyszłości mogło być przygotowane do nurkowania w basenie.

8

Polewanie wodą twarzy dziecka cz. 2

W tym odcinku pokazujemy dlaczego i w jaki sposób prawidłowo wykonywać zabawę z konewką, tak aby dziecko w przyjemny sposób mogło oswoić się z wodą na twarzy.

9

Zabawy przygotowujące do nurkowania

W tym odcinku przedstawiamy w jaki sposób poprzez zabawę rodzic pokazuje dziecku, że nurkowanie może być przyjemną przygodą w wodzie.

10

Wprowadzenie do pierwszego nurkowania

Odcinek 10 wyjaśnia nam jak bezpiecznie i poprawnie wykonać pierwsze wspólne zanurzenie dziecka z rodzicem podczas kolejnych pobytów na basenie.

11

Wprowadzenie do leżenia na plecach

Przedstawiamy jak w poszczególnych etapach oswoić dziecko z leżeniem (w bliskości rodzica) na wodzie.

12

Ćwiczenie tzw. "Glony"

Odcinek 12 przedstawia nam, w jaki sposób wykonywać ćwiczenie, które pomaga stymulować pracę mięśni dziecka wykorzystując fale i opór wody.

13

Przygotowanie do skoków do wody

W tym odcinku demonstrujemy jak wykonać pierwszy z możliwych sposobów skoków do wody, tak aby dziecko mogło oswoić się z wkładaniem do wody z wysokości.

14

Samodzielny skok do wody w pozycji siedzącej

Z tego odcinka dowiadujemy się w jaki sposób pomóc dziecku, aby chciało samodzielnie wykonać skok do wody z asekuracją rodzica.

15

Ćwiczenie "Uszko-uszko"

Z tego odcinka dowiesz się w jaki sposób bezpiecznie dla dziecka wykonać jedno z ćwiczeń rozgrzewkowych też. "uszko-uszko".

16

Drugi etap ćwiczenia "Uszko-uszko"

Odcinek 16 wyjaśnia nam kiedy i jak możemy przejść do drugiego etapu ćwiczenia oswajania uszów i buzi dziecka podczas jednego z ćwiczeń rozgrzewkowych, tak aby nasz maluch mógł się przygotować do nurkowania w wodzie.

17

Ćwiczenie rozgrzewkowe tzw. "Rowerek"

W tym odcinku objaśniamy jak realizować jedno z ćwiczeń rozgrzewkowych tzw. " Rowerek", które wykonywane poprawnie i systematycznie powinno zachęcić dziecko do samodzielnej pracy nóg podczas pływania.

18

Skoki do wody z pomocą dwojga opiekunów

Podczas oglądania tego odcinka dowiemy się jakie są trzy kolejne etapy skoków dziecka do wody, które możemy wykonywać podczas zabawy w basenie z dwojgiem opiekunów.

19

Leżenie na plecach

Instruktorzy omawiają i wraz z dzieckiem demonstrują jak wykonać leżenie na plecach podczas nauki pływania na basenie.

20

Podstawowa zabawa rozgrzewkowa tzw. "Pingwinki"

Odciek 20 ukazuje nam w jakim celu oraz jak wykonać podstawową zabawę rozgrzewkową tzw. "Pingwinki".

21

Zabawa rozgrzewkowa tzw. "Rakieta"

Odcinek 21 ukazuje nam w jaki sposób podczas zabawy rozgrzewkowej możemy stymulować błędnik dziecka, tak aby mogło czuć radość w trakcie pobytu w wodzie.

22

Zabawa "Karuzela"

Porozmawiamy na niewygodny temat, bez którego ani rusz, czyli odpowiedzialności (wychodzenie z syndromu ofiary). Bo jak tu działać i osiągać szczęście, jeśli przerzucasz odpowiedzialność za swoje życie obwiniając innych...?

23

Ćwiczenie tzw. "Karuzela" cz. 2

Filmik prezentuje nam kolejną odmianę znanego nam już ćwiczenia "Karuzela".

24

Leżenie dziecka na brzuszku

W odcinku 24 dowiadujemy się w jaki sposób opiekun powinien podtrzymywać dziecko w trakcie zajęć na basenie, aby było bezpieczne i czuło się komfortowo podczas pływania na brzuszku.

25

Podstawy pływania na brzuszku z makaronem

W tym odcinku nasi instruktorzy przybliżają nam w jaki sposób wprowadzić "makaron" do nauki pływania na brzuszku, tak aby dziecko czuło się pewnie i mogło się przyzwyczajać do przyborów pływackich wykorzystywanych w trakcie zajęć w kolejnych latach nauki pływania.

26

Poślizgi dziecka na plecach

Odcinek 26 ukazuje nam jak poprawnie wykonać wraz z dzieckiem ślizg na grzbiecie, aby w późniejszych etapach nauki pływania dziecko mogło bez zahamowań już jako samodzielny pływak powtarzać to czego się nauczyło z rodzicem.

27

Ćwiczenie "Koniki"

Instruktorzy prezentują nam jak poprawnie i dlaczego wykonujemy ćwiczenie tzw. "Koniki" podczas nauki pływania.

28

Skok do wody połączony ze ślizgiem na brzuchu

Oglądając ten odcinek, dowiadujemy się jak wprowadzić "ruch zygzakowy" oraz ślizgi na brzuszku po wykonanym skoku do wody.

Book

E-book 
Rozwój dziecka w pigułce

Jak wygląda kurs „od środka”?

Zamknięta grupa na FB

Dołącz do społeczności online. Pytaj o rady, pochwal się postępami swojego dziecka, wymieniaj doświadczenie a nawet odsprzedaj zabawki lub inne przedmioty.

Spotkania LIVE

Obecnie niedostępne. Tę funkcję będziemy rozwijać jeśli będziecie zainteresowani dodatkowymi szkoleniami, lub innymi formami edukacji "rodzicielskiej"

Dostęp do czatu (WhatsApp)

Dołącz do czatu, poznawaj innych wspaniałych i otwartych rodziców i opiekunów. Wymieniaj poglądy, umawiaj się z innymi na wspólne lekcje lub wypady na basen.

Nagrania video

Każda lekcja/ element techniki zawiera instruktarz w postaci krótkich lekcji video

roczny dostęp do kursu

Kurs jest aktualny przez rok. Po tym czasie Twoje dziecko wyrośnie z tych ćwiczeń. Planujmy nagrać lekcje dla dzieci 1-3 roku życia

Ebook

Ebook dostępny z poziomu platformy możesz pobrać na swoje urządzenie

kurs online

"Bądź instruktorem 
dla Swojego Szkraba"

Roczny dostęp  — inwestycja w rozwój Twojego dziecka

299 zł

Przedsprzedaż !!! Cena  200 ZŁ

Co Ci w duszy gra  — medytacja.

Uwalnianie pragnień, braków, walki z sobą, presji, przymusów osiągania czegokolwiek, przymusów uwalniania czegokolwiek podczas poranków.
Czy jest w Tobie wola dania sobie akceptacji, że tak, jak jest, jest w porządku?

Medytacja Poranna (poranne nastawienie) oraz świadomość MOCy sprawczej.

Świadomość własnej MOCy sprawczej jest kluczowa podczas skutecznej pracy z umysłem. W przeciwnym razie często mamy poczucie, że coś nas przerasta.
Aby tego uniknąć bezwzględnie trzeba zbudować świadomość swojej MOCy!
Świadomość, że jesteś nieograniczoną boską istotą, a ogranicza Cię tylko to, co utrzymujesz w swoim umyśle.

Otwartość na zmiany.

Uwalnianie oporu przed zmianą (przeżywanie oporu świadomie z intencją, aby stać się gotowym dojrzeć do tej zmiany). Przyglądamy się mechanizmom odwlekania i sabotowania własnych działań, czyli ukrytym programom braku otwartości na zmiany.

Odpowiedzialność — wprowadzenie.

Odpowiedzialność (medytacja). Radykalna odpowiedzialność (budowanie MOCy ciąg dalszy, uwalnianie wzorców ofiary).

To, na czym się koncentrujesz, wzrasta.

A co trzeba uwolnić, aby było łatwiej koncentrować się na pozytywach? Przywiązanie do cierpienia, satysfakcja z trudności, wzorce lęku i stresu.

Praktyka oddechu (wideo na zewnątrz).

MOC oddechu (Ty jesteś panią bądź panem swojego umysłu). Ognisty oddech — silnie energetyzująca praktyka przydatna dla osób z tendencjami do zapadania się i chorowania na depresję). Uwalnianie tendencji depresyjnych (odzyskiwanie MOCy). Gdy zgodzisz się, by wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i zatroszczyć się samemu o siebie, odzyskasz pełną kontrolę nad swoimi emocjami i życiem. Wtedy masz sprawczość po swojej stronie. 

Ognisty oddech.

Uwalnianie niemocy i tendencji depresyjnych.

Medytacja przed lustrem (miłość bezwarunkowa).

Praca z lustrem, uwalnianie wyobrażeń na własny temat oraz poczucia bycia „niewystarczająco” dobrym.

Akceptacja.

Uwalnianie presji zmian siebie.

Slow Life i uwalnianie stresu.

Praktyka przed lustrem (taniec/muzykoterapia).

Akceptacja swojego ciała i miłość do niego. Uwalnianie wstydu i awersji do własnego ciała.

Uwalnianie wzorców ciężkiej pracy.

Uzdrawianie nastawienia do pracy i zarabiania. Uwalnianie dumy, złości i oporów.

Uwalnianie awersji przed życiem.

Twoje samopoczucie, Twoje szczęście zależy tylko i wyłącznie od Ciebi. Twoje szczęście jest wynikiem Twoich myśli, Twoich projekcji na świat zewnętrzny, Twoich oczekiwań i wyobrażeń. Przede wszystkim zależne jest od twoich emocji, a emocje są wywoływane przez pragnienia i Twój stosunek emocjonalny do Twojej rzeczywistości, czyli od tego, czy akceptujesz, czy też nie akceptujesz swojego życia.

Moc wolnej woli.

Odzyskiwanie MOCy sprawczej. Właścicielu, kto jest większy? Ty, czy twój umysł? Ty, czyli Twoje serce, Twoja duchowa boska natura, czy Umysł, który wierzy w ograniczenia i tworzy iluzje wierząc w nie?

Ukochane Dziecko Boga, część 1.

Ukochane Dziecko Boga, część 2.

Relacja z Bogiem, duma duchowa, fałszywa skromność i pokora. Uwalnianie awersji i braku zaufania do Boga. Bóg to świat i wszystko, co cię otacza. Gdy masz uczucie bycia kochanym i wspieranym przez Świat/Boga, wszystko zaczyna układać się inaczej.

Ugruntowanie — medytacja służąca wzmocnieniu i zakotwiczeniu efektów, zmian mentalnych w Twoim umyśle.

Lęk przed nieznanym.

Miłość do siebie.

Miłość i życzliwość do siebie, czyli odpuszczamy odpuszczanie.

Q&A — Sesja pytań i odpowiedzi.

Odpuszczanie przymusu zmiany — akceptacja.

15 lat doświadczenia:

“Pływanie Szkrabów” to firma z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Założyciel:
  Adam Kin, nauczyciel wychowania fizycznego oraz magister fizjoterapii, który z sercem dba o rozwój Waszych pociech w środowisku wodnym. 💧👦👧


Posiada kompetencje z zakresu rozwoju ruchowego, charakterystyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego, lecz także poszerzoną wiedzę fizjoterapeutyczną. To umożliwia kompleksowe podejście do nauki pływania, uwzględniając specjalne potrzeby rehabilitacyjne Waszych dzieci. 📚👩‍👦


Kwalifikacje poparte wiedzą naukową i pracą magisterską.

Przez lata mojego zaangażowania w ratownictwo wodne, sport oraz pływanie, zdołałem zgłębić aspekty rehabilitacyjne pływania niemowląt. Moja praca magisterska opowiada z pasją o tym właśnie zagadnieniu.
To zrozumienie rozwoju dziecka i pasja do sportu zaowocowały pierwszymi doświadczeniami jako instruktor sportu, które przerodziły się w pasję do nauczania najmłodszych pływaków. 🌟🏊‍♂️

Rehabilitacja w wodzie Pawłowice

Posiadamy również kwalifikacje instruktora pływania Halliwick, co pozwala nam nie tylko uczyć technik pływackich, lecz przede wszystkim rozwijać „zrozumienie wody”. To klucz do bezpieczeństwa i pewności siebie nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. 🤿🌊


Tradycje ratownictwa wodnego:
Jako ratownicy WOPR, wprowadzamy zasady bezpieczeństwa na zajęciach, aby Wasze dzieci miały nie tylko umiejętności pływackie, ale także świadomość tego, jak zachować bezpieczeństwo nad wodą. 🆘👶

Kształcimy Mistrzów:

W naszej Szkole zaczynali pływanie między innymi:

Mateusz Krupa – Mistrz Polski Juniorów
Mateusz Krupa zdobył w czterech startach 4 medale, w tym 2 złote zostając Mistrzem Śląska w stylu grzbietowym na 50m i 100m, a w stylu dowolnym srebrny i brązowy medal.

Radosław Saj wywalczył podczas  III Wiosennych Zawodów Pływackich w Woli  najwyższe miejsce na podium na dystansie 25m stylem klasycznym.
W turnieju wystartowało 400 zawodników z 31 klubów z Polski.

To tylko nieliczne wygrane i nieliczni z utytułowanych

Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły pływania w Pawłowicach, gdzie kładziemy nacisk na naukę pływania niemowląt i małych dzieci. To więcej niż nauka pływania – to podróż do odkrywania bezpiecznej i radosnej relacji z wodą! 🌈🏊‍♀️💦