elementor-landing

kurs pływania niemowląt online!

Pływanie Szkrabów

Program Rozwoju Świadomości

Program Rozwoju Świadomości to praktyczny program Rozwoju Duchowego oparty o 20 lat doświadczenia autora na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Zawiera wyłącznie sprawdzone i potwierdzone naukowo metodyki oraz narzędzia pracy mentalnej, a także duchowej.

Dołącz i stań się prawdziwym Mistrzem Swojego Życia.

Dla kogo jest kurs?

Dla każdego, kto jest zainteresowany rozwojem osobistym i duchowym.

Dla osób szukających pomocy — nieradzących sobie z trudnymi emocjami, często stanami depresyjnymi, zaniżonym poczuciem własnej wartości i samoocenie.

Dla osób, którym „nie wychodzi” w życiu, a wszelkie próby zmian są bezskuteczne.

Dla osób, które są krytycznie nastawione do siebie, nie akceptują siebie, a wręcz nie lubią.

Dla tych, którzy nie potrafią odnaleźć siebie, sensu, czy radości życia.

Dla osób, które postrzegają świat jako arenę zmagań i mają poczucie, że wszystko i wszyscy są przeciwko nim.

Dla osób, które mają poczucie, że nie mają wpływu na swoje życie, że ono się „przydarza” i w dużej mierze czują, że świat jest niesprawiedliwy i krzywdzący dla nich.

Innymi słowy — jeśli patrzysz na świat przez zielone okulary, to bez znaczenia, co zrobisz, każdy efekt będziesz widzieć również na zielono (będziesz doświadczać tych samych emocji).

Program pomaga najpierw zdjąć okulary, przez które patrzysz.
Następnie zobaczyć realnie świat z nowej perspektywy.
Gdy twoja percepcja się zmienia, inaczej podejmujesz decyzje i działania.

Dzięki temu masz inne efekty (bardziej pożądane i postrzegane jako spełnienie, szczęście, sukces, spokój, miłość, radość).

Jeśli chcesz innych efektów, zmień patrzenie na świat i siebie, zamiast ciągle manipulować przy działaniu.

Pozdrawiam i zapraszam!
Adam

Na czym polega kurs?

Program zawiera szereg praktyk i technik rozwojowych oraz duchowości.

Program zawiera podstawy psychologii i parapsychologii (w zakresie pracy z umysłem podświadomym), fizyki kwantowej, biologii molekularnej, metafizyki oraz nauk duchowych. Na podstawie podstaw teoretycznych dowiadujesz się, jak i dlaczego warto wdrażać praktyki pracy mentalnej, i duchowej. Zaznajomisz się z podstawą neurolingwistycznego programowania — wszystko po to, aby samodzielnie zacząć umiejętnie tworzyć swoje życie. Program uczy technik pracy z oddechem, medytacji i skutecznej modlitwy, a także pracy z energią osobistą.

Wszystkie praktyki konsekwentnie stosowane prowadzą do pogłębienia sprawczości swojego życia, lepszego zrozumienia siebie i otaczającej rzeczywistości, wewnętrznego spokoju oraz poczucia szczęścia, spełnienia i miłości.

Program zawiera również nagrania audio wspomagające pracę z podświadomością.

Sam program opiera się o kluczowe tematy (dziedziny życia, których właściwe przepracowanie jest wręcz gwarancją sukcesu i szczęścia osobistego). Między innymi samoakceptacja, poczucie bezpieczeństwa, poczucie własnej wartości i samoocena, poczucie sprawczości i MOCy, poczucie odpowiedzialności za własne życie i szczęście.

Zapraszam do udziału w kursie online

Jestem PRO

Jest to program dla każdego, kto szuka zmiany w swoim życiu i zauważa, że „coś” po drodze nie wychodzi, „coś” umyka. Dla każdego, kto chce zbudować pozytywne nawyki w życiu, które regularnie praktykowane diametralnie odmieniają życie.

Zobacz kilka przykładowych dni szkoleniowych poniżej.

_1

Wprowadzenie, zasady BHP cz. 1

W tym odcinku poznasz kluczową zasadę BHP, aby pobyt na basenie był bezpieczny nawet zimą! Koniecznie weź ją głęboko do serca, aby zapewnić dziecku zdrowy rozwój, a sobie oszczędzisz kłopotów ze zdrowiem dziecka.

2

BHP na basenie cz. 2

Z tego odcinka dowiesz się, na co szczególnie zwrócić uwagę, aby pobyt na basenie był przyjemną i bezpieczną zabawą. Nauczysz się podstawowych chwytów ratowniczych oraz, dowiesz się jak postąpić w przypadku zachłyśnięcia się dziecka wodą.

3

Podstawowe trzymanie dziecka w wodzie

Z tego odcinka dowiesz się czym jest uproszczony chwyt oraz jak w bezpieczny sposób trzymać dziecko do 5 miesiąca w wodzie, aby czuło się komfortowo.

4

Podstawowe chwyty dziecka w wodzie

W odcinku 4 dowiesz się, w jaki sposób utrzymywać dziecko, aby mogło jak najwięcej korzystać z pobytu w wodzie.

5

Chwyt pływacki

Z tego filmiku dowiesz się jak poprawnie wykonywać kolejny chwyt pływacki, kiedy dziecko jest już gotowe na spotkanie z rówieśnikami i zabawą na basenie.

6

Wydechy do wody

W odcinku 6 poprzez zabawę pokazujemy, jak ważny jest oddech podczas zabawy i nauki w wodzie.

7

Polewanie buzi dziecka wodą

Rodzicu następujący odcinek pokazuje nam jak przygotować siebie i dziecko do polewania wodą twarzy dziecka, aby w przyszłości mogło być przygotowane do nurkowania w basenie.

8

Polewanie wodą twarzy dziecka cz. 2

W tym odcinku pokazujemy dlaczego i w jaki sposób prawidłowo wykonywać zabawę z konewką, tak aby dziecko w przyjemny sposób mogło oswoić się z wodą na twarzy.

9

Zabawy przygotowujące do nurkowania

W tym odcinku przedstawiamy w jaki sposób poprzez zabawę rodzic pokazuje dziecku, że nurkowanie może być przyjemną przygodą w wodzie.

10

Wprowadzenie do pierwszego nurkowania

Odcinek 10 wyjaśnia nam jak bezpiecznie i poprawnie wykonać pierwsze wspólne zanurzenie dziecka z rodzicem podczas kolejnych pobytów na basenie.

11

Wprowadzenie do leżenia na plecach

Przedstawiamy jak w poszczególnych etapach oswoić dziecko z leżeniem (w bliskości rodzica) na wodzie.

12

Ćwiczenie tzw. "Glony"

Odcinek 12 przedstawia nam, w jaki sposób wykonywać ćwiczenie, które pomaga stymulować pracę mięśni dziecka wykorzystując fale i opór wody.

13

Przygotowanie do skoków do wody

W tym odcinku demonstrujemy jak wykonać pierwszy z możliwych sposobów skoków do wody, tak aby dziecko mogło oswoić się z wkładaniem do wody z wysokości.

14

Samodzielny skok do wody w pozycji siedzącej

Z tego odcinka dowiadujemy się w jaki sposób pomóc dziecku, aby chciało samodzielnie wykonać skok do wody z asekuracją rodzica.

15

Ćwiczenie "Uszko-uszko"

Z tego odcinka dowiesz się w jaki sposób bezpiecznie dla dziecka wykonać jedno z ćwiczeń rozgrzewkowych też. "uszko-uszko".

16

Drugi etap ćwiczenia "Uszko-uszko"

Odcinek 16 wyjaśnia nam kiedy i jak możemy przejść do drugiego etapu ćwiczenia oswajania uszów i buzi dziecka podczas jednego z ćwiczeń rozgrzewkowych, tak aby nasz maluch mógł się przygotować do nurkowania w wodzie.

17

Ćwiczenie rozgrzewkowe tzw. "Rowerek"

W tym odcinku objaśniamy jak realizować jedno z ćwiczeń rozgrzewkowych tzw. " Rowerek", które wykonywane poprawnie i systematycznie powinno zachęcić dziecko do samodzielnej pracy nóg podczas pływania.

18

Skoki do wody z pomocą dwojga opiekunów

Podczas oglądania tego odcinka dowiemy się jakie są trzy kolejne etapy skoków dziecka do wody, które możemy wykonywać podczas zabawy w basenie z dwojgiem opiekunów.

19

Leżenie na plecach

Instruktorzy omawiają i wraz z dzieckiem demonstrują jak wykonać leżenie na plecach podczas nauki pływania na basenie.

20

Podstawowa zabawa rozgrzewkowa tzw. "Pingwinki"

Odciek 20 ukazuje nam w jakim celu oraz jak wykonać podstawową zabawę rozgrzewkową tzw. "Pingwinki".

21

Zabawa rozgrzewkowa tzw. "Rakieta"

Odcinek 21 ukazuje nam w jaki sposób podczas zabawy rozgrzewkowej możemy stymulować błędnik dziecka, tak aby mogło czuć radość w trakcie pobytu w wodzie.

22

Zabawa "Karuzela"

Porozmawiamy na niewygodny temat, bez którego ani rusz, czyli odpowiedzialności (wychodzenie z syndromu ofiary). Bo jak tu działać i osiągać szczęście, jeśli przerzucasz odpowiedzialność za swoje życie obwiniając innych...?

23

Ćwiczenie tzw. "Karuzela" cz. 2

Filmik prezentuje nam kolejną odmianę znanego nam już ćwiczenia "Karuzela".

24

Leżenie dziecka na brzuszku

W odcinku 24 dowiadujemy się w jaki sposób opiekun powinien podtrzymywać dziecko w trakcie zajęć na basenie, aby było bezpieczne i czuło się komfortowo podczas pływania na brzuszku.

25

Podstawy pływania na brzuszku z makaronem

W tym odcinku nasi instruktorzy przybliżają nam w jaki sposób wprowadzić "makaron" do nauki pływania na brzuszku, tak aby dziecko czuło się pewnie i mogło się przyzwyczajać do przyborów pływackich wykorzystywanych w trakcie zajęć w kolejnych latach nauki pływania.

26

Poślizgi dziecka na plecach

Odcinek 26 ukazuje nam jak poprawnie wykonać wraz z dzieckiem ślizg na grzbiecie, aby w późniejszych etapach nauki pływania dziecko mogło bez zahamowań już jako samodzielny pływak powtarzać to czego się nauczyło z rodzicem.

27

Ćwiczenie "Koniki"

Instruktorzy prezentują nam jak poprawnie i dlaczego wykonujemy ćwiczenie tzw. "Koniki" podczas nauki pływania.

28

Skok do wody połączony ze ślizgiem na brzuchu

Oglądając ten odcinek, dowiadujemy się jak wprowadzić "ruch zygzakowy" oraz ślizgi na brzuszku po wykonanym skoku do wody.

Jak wygląda kurs „od środka”?

Zamknięta grupa

Całośc kursu odbywa się w zamkniętej grupie. Nikt z zewnątrz nie ma dostępu, aby zachować intymność i zaufanie — dyskrecja jest gwarantowana! Nic personalnego nie wychodzi poza grupę.

Spotkania LIVE

21 spotkań na żywo, codziennie o 6:00 lub 6:30 — do ustalenia z grupą. Czas trwania spotkania to 30-50 minut. WAŻNE! Spotkania są nagrywane, więc nie musisz być na żywo — możesz odsłuchać w dowolnym momencie.

Indywidualne podejście

Pracujemy z Twoimi tematami — Ty zgłaszasz określone zagadnienie lub wątpliwość, a ja ją omawiam i wskazuję kierunek rozwiązania. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, możesz do mnie napisać.

Nagrania audio

Pliki .MP3 do przesłuchania i regularnej pracy z własną Podświadomością.

Lista to do

Codzienne „checkpointy” dla utrzymania systematyczności i utrwalania nawyków.

Ebook

Ebook „Mistrzostwo umysłu”, który pomoże Ci w codziennej pracy i utrwalaniu efektów. Praktyki wykonujesz w wygodnym dla siebie czasie i miejscu.

kurs online na żywo!

Jestem PRO

Program Rozwoju Świadomości

Udział w programie — inwestycja w Siebie:

1 299 zł

Rozpoczynamy 16 października 2023 roku!

Jedyna edycja kursu online prowadzona na żywo przez Adama Kina! O rezerwacji miejsca decyduje zgłoszenie poparte wpłatą.

Sprawdź szczegółowy program kursu!

Co Ci w duszy gra  — medytacja.

Uwalnianie pragnień, braków, walki z sobą, presji, przymusów osiągania czegokolwiek, przymusów uwalniania czegokolwiek podczas poranków.
Czy jest w Tobie wola dania sobie akceptacji, że tak, jak jest, jest w porządku?

Medytacja Poranna (poranne nastawienie) oraz świadomość MOCy sprawczej.

Świadomość własnej MOCy sprawczej jest kluczowa podczas skutecznej pracy z umysłem. W przeciwnym razie często mamy poczucie, że coś nas przerasta.
Aby tego uniknąć bezwzględnie trzeba zbudować świadomość swojej MOCy!
Świadomość, że jesteś nieograniczoną boską istotą, a ogranicza Cię tylko to, co utrzymujesz w swoim umyśle.

Otwartość na zmiany.

Uwalnianie oporu przed zmianą (przeżywanie oporu świadomie z intencją, aby stać się gotowym dojrzeć do tej zmiany). Przyglądamy się mechanizmom odwlekania i sabotowania własnych działań, czyli ukrytym programom braku otwartości na zmiany.

Odpowiedzialność — wprowadzenie.

Odpowiedzialność (medytacja). Radykalna odpowiedzialność (budowanie MOCy ciąg dalszy, uwalnianie wzorców ofiary).

To, na czym się koncentrujesz, wzrasta.

A co trzeba uwolnić, aby było łatwiej koncentrować się na pozytywach? Przywiązanie do cierpienia, satysfakcja z trudności, wzorce lęku i stresu.

Praktyka oddechu (wideo na zewnątrz).

MOC oddechu (Ty jesteś panią bądź panem swojego umysłu). Ognisty oddech — silnie energetyzująca praktyka przydatna dla osób z tendencjami do zapadania się i chorowania na depresję). Uwalnianie tendencji depresyjnych (odzyskiwanie MOCy). Gdy zgodzisz się, by wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i zatroszczyć się samemu o siebie, odzyskasz pełną kontrolę nad swoimi emocjami i życiem. Wtedy masz sprawczość po swojej stronie. 

Ognisty oddech.

Uwalnianie niemocy i tendencji depresyjnych.

Medytacja przed lustrem (miłość bezwarunkowa).

Praca z lustrem, uwalnianie wyobrażeń na własny temat oraz poczucia bycia „niewystarczająco” dobrym.

Akceptacja.

Uwalnianie presji zmian siebie.

Slow Life i uwalnianie stresu.

Praktyka przed lustrem (taniec/muzykoterapia).

Akceptacja swojego ciała i miłość do niego. Uwalnianie wstydu i awersji do własnego ciała.

Uwalnianie wzorców ciężkiej pracy.

Uzdrawianie nastawienia do pracy i zarabiania. Uwalnianie dumy, złości i oporów.

Uwalnianie awersji przed życiem.

Twoje samopoczucie, Twoje szczęście zależy tylko i wyłącznie od Ciebi. Twoje szczęście jest wynikiem Twoich myśli, Twoich projekcji na świat zewnętrzny, Twoich oczekiwań i wyobrażeń. Przede wszystkim zależne jest od twoich emocji, a emocje są wywoływane przez pragnienia i Twój stosunek emocjonalny do Twojej rzeczywistości, czyli od tego, czy akceptujesz, czy też nie akceptujesz swojego życia.

Moc wolnej woli.

Odzyskiwanie MOCy sprawczej. Właścicielu, kto jest większy? Ty, czy twój umysł? Ty, czyli Twoje serce, Twoja duchowa boska natura, czy Umysł, który wierzy w ograniczenia i tworzy iluzje wierząc w nie?

Ukochane Dziecko Boga, część 1.

Ukochane Dziecko Boga, część 2.

Relacja z Bogiem, duma duchowa, fałszywa skromność i pokora. Uwalnianie awersji i braku zaufania do Boga. Bóg to świat i wszystko, co cię otacza. Gdy masz uczucie bycia kochanym i wspieranym przez Świat/Boga, wszystko zaczyna układać się inaczej.

Ugruntowanie — medytacja służąca wzmocnieniu i zakotwiczeniu efektów, zmian mentalnych w Twoim umyśle.

Lęk przed nieznanym.

Miłość do siebie.

Miłość i życzliwość do siebie, czyli odpuszczamy odpuszczanie.

Q&A — Sesja pytań i odpowiedzi.

Odpuszczanie przymusu zmiany — akceptacja.